RSS

Szkło a porcelana – którą opcję…

Szkło czy porcelana – to dylemat, z którym często spotykają się osoby wybierające naczynia…

Czym są jednorazowe e-papierosy? Sprawdź!

W ciągu ostatnich kilku lat jednorazowe e-papierosy zyskały ogromną popularność na całym świecie. Stanowią…

Czy leasing opłaca się firmom z…

Sektor MŚP w Polsce i na świecie bardzo intensywnie się rozwija. Aby testować nowe…

10 najważniejszych cech dobrego motocyklisty –…

Nie każdy ma predyspozycje do poruszania się motocyklem. Bezpieczna i komfortowa jazda jednośladem wymaga…

«
»

Rysik do telefonu Samsung – gadżet czy realne ułatwienie pracy?

  • Napisany przez:

Jednymi z uniwersalnych gadżetów do telefonu, które niezmiennie cieszą się popularnością, są rysiki. Czy rysik do telefonu Samsung może realnie ułatwić Twoją pracę? Kiedy można go wykorzystać? Dowiedz się tego z poniższego artykułu.

Dlaczego warto wybrać rysik do telefonu?

Rysik do telefonu Samsung polecany jest szczególnie z biznesowymi modelami smartfonów takimi jak Galaxy S23 Ultra. Umożliwia on łatwe robienie notatek na różnych ekranach, a także korzystanie z funkcji Air Action. Wbudowany rysik S Pen za pomocą przycisku łączy się z urządzeniem przez Bluetooth i zapewnia możliwość wielogodzinnego użytkowania. Obawiasz się, że możesz zgubić to akcesorium? Włącz funkcję Ostrzegaj o pozostawieniu rysika S Pen. Wówczas gdy odejdziesz z telefonem na kilka kroków, na ekranie smartfonu wyskoczy Ci powiadomienie o pozostawionym rysiku.

 

Niektóre modele smartfonów biznesowych mają rysik w zestawie. Tak jest w przypadku Galaxy S23 Ultra. Model ten posiada wbudowany rysik S Pen, umożliwiający pozbycie się zbędnych notatników. Dzięki niemu możesz pisać wygodnie, zmieniać szybkie notatki w czytelny tekst, a także korzystać z funkcji poleceń wskazanych do zdalnego sterowania smartfonem. Zwróć uwagę na to, że rysik S Pen powstaje w sposób uwzględniający troskę o środowisko naturalne. Niektóre jego elementy zostały częściowo wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu*.

Poznaj nowe możliwości, jakie oferują nowoczesne smartfony z rysikiem i przeczytaj o tym, dlaczego warto je wybrać.

Rysik do telefonu Samsung – nowoczesna prostota

Smartfony z rysikami wielu użytkownikom kojarzą się z przeszłością, kiedy to były one bardzo popularnym dodatkiem, znacząco ułatwiającym obsługę tych urządzeń. Nowoczesny telefon Samsung z rysikiem to najczęściej urządzenie biznesowe, które przeznaczone jest nie tylko do codziennego użytkowania czy gier, ale przede wszystkim do ułatwiania pracy biurowej. Czym charakteryzuje się nowoczesny rysik do telefonu?

 

Na pierwszy rzut oka rysik S Pen dedykowany do telefonów Samsung nie wyróżnia się niczym szczególnym, jednak kryje on w sobie wiele technologii i daje ogrom możliwości. W połączeniu z nowoczesnym Galaxy S23 Ultra tworzy to niesamowity duet do pracy i rozrywki. Wybierając rysik do telefonu warto zdecydować się na rysik S Pen Pro**, który może robić zdjęcia, zwiększać poziom głośności czy przerzucać slajdy prezentacji bez konieczności dotykania smartfonu. Precyzyjny rysik do telefonu potrafi ułatwić korzystanie ze smartfona i spełnić różne wymagania jego użytkownika.

Telefon Samsung z rysikiem – podsumowanie

Smartfony z rysikiem ponownie stają się popularne dzięki zaawansowanym funkcjom i ciekawym opcjom, jakie oferują te niewielkie urządzenia. Współcześnie rysik nie jest koniecznym wyposażeniem ułatwiającym obsługę, a dodatkowym akcesorium, w które można wyposażyć nowoczesny smartfon, taki jak Galaxy S23 Ultra, tak, aby rozszerzyć jego funkcjonalność. Dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie?

 

Często zdarza Ci się tworzyć notatki na skrawkach papieru, które później gubisz w chaosie codziennego dnia? Chcesz obsługiwać smartfon na odległość robiąc zdjęcia czy wyświetlając prezentację? W takich sytuacjach telefon z rysikiem S Pen staje się świetnym pomocnikiem przy realizacji codziennych obowiązków, a Samsung Galaxy S23 Ultra może zastąpić wiele urządzeń biurowych. Warto podkreślić, że rysik jest sprzedawany oddzielnie, a smartfon spełnia swoje wszystkie funkcje również bez jego użycia, jednakże praca z nim może znacznie ułatwić Twoje codzienne życie.

 

*Wewnętrzna okładka S Pen znajdująca się w gnieździe S Pen zawiera minimum 20% poliamidu (PA) pochodzącego z oceanu. Powyższe wymiary oparte są na wadze.

**Kompatybilny ze smartfonami, tabletami i komputerami Samsung Galaxy obsługującymi rysik S Pen. Wszystkie urządzenia muszą być zalogowane na to samo konto Samsung.

Artykuł zewnętrzny

Foto: Pixabay.com

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal