RSS
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/Allf/domains/mcportal.pl/public_html/wp-content/themes/News/gavern/widgets.slideshow.php on line 130 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/Allf/domains/mcportal.pl/public_html/wp-content/themes/News/gavern/widgets.slideshow.php on line 130

Gdzie w Polsce wybrać się na rom…

Polska jest nie tylko pię…

Zdrowa dieta oparta na tanich pr…

Dieta to słowo, które wcz…

Zasady początkującego inwestora

Coraz więcej osób jest św…

SLS, SLES, parabeny a kosmetyki …

W obecnych czasach z każd…

Polacy pokochali terminale płatn…

Polski rynek płatni…

Wyszukiwarka nieruchomości - pow…

Nasz innowacyjny serwis o…

Jak bieganie wpływa na nasze zdr…

Naturalną, a zarazem najp…

Jak się ustrzec przed kradzieżą …

Na tożsamość każdego z na…

Sposoby na oszczędzanie

Oszczędzanie może wydawać…

Pozycjonowanie stron internetowy…

Pozycjonowanie stron inte…

«
»

Kurs CNC: Operator-Programista. Czy to praca dla Ciebie?

Jesteś pewien, że nadążasz za wymaganiami rynku pracy? Kurs CNC na stanowisko Operatora-Programisty przygotuje Cię do obsługi zaawansowanych technologicznie maszyn, wyposażonych w mikrokomputer i układ sterowania numerycznego. Sprawdź, czy praca na tym stanowisku jest dla Ciebie!

Kim jest Operator-Programista CNC?

Operator-Programista CNC zajmuje się obsługą maszyn specjalistycznych maszyn, które bazują na sterowaniu komputerowym. Wykorzystuje się je w przedsiębiorstwach produkcyjnych najczęściej do obróbki metalu oraz tworzyw sztucznych. Co więcej, Operator-Programista CNC jest odpowiedzialny nie tylko za obsługę, ale i komputerowe programowanie maszyn do wykonania określonego projektu.

Tym samym osoba, sprawująca tę funkcję zajmuje się m.in.: obsługą maszyn, monitorowaniem pracy, programowaniem, opracowaniem procedur czy nawet przeprowadzaniem prac serwisowych.
Nic więc dziwnego, że przedsiębiorcy wymagają ukończenia specjalistycznych kursów CNC. Od lat szkolimy przyszłych Operatorów i Programistów. Numerika to Centrum Szkoleń i Technologii CNC, które stawia na wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Zapewniamy edukację na najwyższym poziomie i certyfikaty, umożliwiające podjęcie pracy w całej Europie.

Czego nauczysz się na kursie CNC w Centrum Numerika?

Kurs CNC realizujemy w profesjonalny i rzetelny sposób. Przygotowujemy Cię do samodzielnej pracy poprzez 80 godzin zajęć, w tym aż 40 godzin lekcji praktycznych, przeprowadzanych na prawdziwych maszynach CNC (tokarkach, frezarkach). Zajęcia prowadzą praktycy z wieloletnim stażem, którzy w prosty sposób dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.
Dodatkowym atutem kursów CNC w Centrum „Numerika” jest aktualność przekazywanych informacji. Regularnie śledzimy trendy rynkowe oraz sprawdzamy, czego wymagają pracodawcy. W ten sposób przygotowujemy naszych kursantów do pracy na trzech najpopularniejszych systemach sterowania obrabiarkami CNC.

Oprócz wiedzy z zakresu obsługi i programowania maszyn stawiamy również na wszechstronność. W rezultacie uczymy również prawidłowej interpretacji rysunków technicznych oraz korzystania z narzędzi pomiarowych. Szkolimy więc Operatorów-Programistów CNC o wielu umiejętnościach, co skutkuje łatwiejszym i szybszym znalezieniem dochodowego zatrudnienia.

Kurs CNC: co zyskujesz?

Decydując się na kurs CNC w Centrum Szkoleń i Kursów „Numerika”, otrzymujesz nie tylko wiedzę, potwierdzoną doświadczeniem i opiniami, ale również przydatne narzędzia i namacalne dowody swoich kwalifikacji.
Wybierając kurs CNC, otrzymasz:
• certyfikat TÜV SÜD,
• certyfikat SIEMENS,
• dostęp do platformy edukacyjnej.

Co więcej, Numerika dba o poziom kształcenia. Dlatego nasze kursy na Operatora-Programistę CNC zapewniają małe grupy podczas praktyk, w celu lepszego przyswajania wiedzy przez kursantów oraz gwarantowane terminy szkoleń bez względu na liczbę uczestników. Ponadto podczas kursu CNC prezentujemy podstawową terminologię obsługi maszyn w języku angielskim, co jest przydatne zwłaszcza dla osób, myślących o podjęciu pracy za granicą.

Numerika to potwierdzona jakość kształcenia

Kurs Operatora-Programisty CNC w naszym wykonaniu otrzymał akredytację Kuratorium Oświaty. Współpracujemy również ze światowym liderem rozwiązań HR: Manpower, łączącym pracodawców z pracownikami. Dzięki temu dbamy o naszych kursantów nie tylko podczas kształcenia, ale również po zakończonej edukacji, zapewniając im pewne miejsce zatrudnienia. Przekonaj się, jak wygląda program kształcenia, wybierz dogodny dla siebie termin i zapisz się na kurs CNC!

Artykuł partnera

 

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal