RSS

Trendy w kolorach i teksturach tynków

W dzisiejszym dynamicznym świecie architektury i designu, tynki budowlane i tapety nie tylko pełnią…

Fulfillment service in Poland from Expansion-Fulfillment…

The role and benefits of logistics services Logistics is one of the most important elements…

Rysik do telefonu Samsung – gadżet…

Jednymi z uniwersalnych gadżetów do telefonu, które niezmiennie cieszą się popularnością, są rysiki. Czy…

Atrakcje w Karpaczu - dlaczego warto…

Planujesz event firmowy, ale nie wiesz, gdzie go zorganizować? Karpacz i okolica będą idealnym…

«
»

Kurs CNC: Operator-Programista. Czy to praca dla Ciebie?

  • Napisany przez:

Jesteś pewien, że nadążasz za wymaganiami rynku pracy? Kurs CNC na stanowisko Operatora-Programisty przygotuje Cię do obsługi zaawansowanych technologicznie maszyn, wyposażonych w mikrokomputer i układ sterowania numerycznego. Sprawdź, czy praca na tym stanowisku jest dla Ciebie!

Kim jest Operator-Programista CNC?

Operator-Programista CNC zajmuje się obsługą maszyn specjalistycznych maszyn, które bazują na sterowaniu komputerowym. Wykorzystuje się je w przedsiębiorstwach produkcyjnych najczęściej do obróbki metalu oraz tworzyw sztucznych. Co więcej, Operator-Programista CNC jest odpowiedzialny nie tylko za obsługę, ale i komputerowe programowanie maszyn do wykonania określonego projektu.

Tym samym osoba, sprawująca tę funkcję zajmuje się m.in.: obsługą maszyn, monitorowaniem pracy, programowaniem, opracowaniem procedur czy nawet przeprowadzaniem prac serwisowych.
Nic więc dziwnego, że przedsiębiorcy wymagają ukończenia specjalistycznych kursów CNC. Od lat szkolimy przyszłych Operatorów i Programistów. Numerika to Centrum Szkoleń i Technologii CNC, które stawia na wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Zapewniamy edukację na najwyższym poziomie i certyfikaty, umożliwiające podjęcie pracy w całej Europie.

Czego nauczysz się na kursie CNC w Centrum Numerika?

Kurs CNC realizujemy w profesjonalny i rzetelny sposób. Przygotowujemy Cię do samodzielnej pracy poprzez 80 godzin zajęć, w tym aż 40 godzin lekcji praktycznych, przeprowadzanych na prawdziwych maszynach CNC (tokarkach, frezarkach). Zajęcia prowadzą praktycy z wieloletnim stażem, którzy w prosty sposób dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.
Dodatkowym atutem kursów CNC w Centrum „Numerika” jest aktualność przekazywanych informacji. Regularnie śledzimy trendy rynkowe oraz sprawdzamy, czego wymagają pracodawcy. W ten sposób przygotowujemy naszych kursantów do pracy na trzech najpopularniejszych systemach sterowania obrabiarkami CNC.

Oprócz wiedzy z zakresu obsługi i programowania maszyn stawiamy również na wszechstronność. W rezultacie uczymy również prawidłowej interpretacji rysunków technicznych oraz korzystania z narzędzi pomiarowych. Szkolimy więc Operatorów-Programistów CNC o wielu umiejętnościach, co skutkuje łatwiejszym i szybszym znalezieniem dochodowego zatrudnienia.

Kurs CNC: co zyskujesz?

Decydując się na kurs CNC w Centrum Szkoleń i Kursów „Numerika”, otrzymujesz nie tylko wiedzę, potwierdzoną doświadczeniem i opiniami, ale również przydatne narzędzia i namacalne dowody swoich kwalifikacji.
Wybierając kurs CNC, otrzymasz:
• certyfikat TÜV SÜD,
• certyfikat SIEMENS,
• dostęp do platformy edukacyjnej.

Co więcej, Numerika dba o poziom kształcenia. Dlatego nasze kursy na Operatora-Programistę CNC zapewniają małe grupy podczas praktyk, w celu lepszego przyswajania wiedzy przez kursantów oraz gwarantowane terminy szkoleń bez względu na liczbę uczestników. Ponadto podczas kursu CNC prezentujemy podstawową terminologię obsługi maszyn w języku angielskim, co jest przydatne zwłaszcza dla osób, myślących o podjęciu pracy za granicą.

Numerika to potwierdzona jakość kształcenia

Kurs Operatora-Programisty CNC w naszym wykonaniu otrzymał akredytację Kuratorium Oświaty. Współpracujemy również ze światowym liderem rozwiązań HR: Manpower, łączącym pracodawców z pracownikami. Dzięki temu dbamy o naszych kursantów nie tylko podczas kształcenia, ale również po zakończonej edukacji, zapewniając im pewne miejsce zatrudnienia. Przekonaj się, jak wygląda program kształcenia, wybierz dogodny dla siebie termin i zapisz się na kurs CNC!

Artykuł partnera

https://www.mcportal.pl/tlumaczenia-angielski-online-co-warto-wiedziec/

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal