RSS

Rowery miejskie Warszawa: Praktyczny i ekologiczny…

Warszawa, stolica Polski, oferuje swoim mieszkańcom i turystom wygodny i ekologiczny sposób poruszania się…

Co warto wiedzieć o ugodach frankowych?

Problemy z kredytem we frankach ciągną się od lat. Nieuczciwe i bardzo krzywdzące dla…

Petsitters - zawsze zaopiekujemy się zwierzakiem…

Wielokrotnie zastanawiałeś się, komu powierzyć kota lub psa, jeśli musisz dokądś wyjechać. Nie jest…

Kolczyki dla dziewczynki ze złota lub…

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych dodatków, którym ozdabiamy swoje ciało. Są one jednak nie…

«
»

Jak przechowywać perfumy, by jak najdłużej zachowały swoje właściwości?

  • Napisany przez:

Wybór pojemności perfum często może nastręczać naszym klientom trudności. Nie każdy używa na co dzień perfum i często przez dość długi czas nie jesteśmy w stanie skończyć niedużego flakonu. Oczywiście, pod względem opłacalności wygrywają duże, 100 militrowe flakony, ale jak długo taki flakon można przechowywać bez utraty właściwości perfum? Dzięki współpracy z firmą Yodeyma oferujemy mniejsze flakony 50 militrów oraz perfumetki o pojemności 15 militrów. Jest to z pewnością opcja dla Klientów, którzy z perfum nie korzystają codziennie lub też chcą mieć małą fiolkę schowaną w torebce albo w samochodzie, by odświeżyć swój zapach. Jak jednak należy przechowywać perfumy, by jak najdłużej zachowały swoje właściwości?

Co do zasady, perfumy nie mają daty ważności. Nie oznacza to jednak, że czas i czynniki zewnętrzne nie mają wpływu na same zapachy. Warto odnotować, że próbę czasu znoszą najlepiej ciężkie, intensywne, orientalne i korzenne zapachy. Pod względem odporności na upływ czasu, jednym z lepszych wyborów będzie Red Yodeyma dla Pań oraz Nero Yodeyma dla Panów. Dodatkowo wiele ze składników takich „ciężkich” nut zapachowych – przykładowo wetiweria lub paczula – wręcz zyskują z upływem czasu. Często takie kompozycje zapachowe po kilku miesiącach osiągają znacznie lepsze efekty zapachowe niż po wyjściu z rozlewni. Prawidłowo przechowywane zapachy mają szansę na jeszcze dłuższy okres przydatności do użycia.

Jak zatem nie przechowywać perfum?

Nasze perfumy Yodeyma są szczególnie wrażliwe na ciepło i światło słoneczne. Nie zalecamy przechowywania tych zapachów w łazience, jeżeli jesteście miłośnikami gorących i długotrwałych kąpieli. Najlepszym miejscem na przechowywanie perfum jest szafka – nie oszklona, zamknięta i pozbawiona dostępu do światła słonecznego oraz wilgoci. Wielu naszych Klientów swoje flakony przechowuje w szafkach z ubraniami lub z bielizną. Możliwości jest – jak widać – dużo, a poranną wygodę skorzystania z perfum tuż po kąpieli w łazience warto porzucić na rzecz trwałości zapachu we flakonie.

Innym sposobem, który zdecydowanie poprawia trwałość perfum, jest ich szczelne zamykanie. Wiele perfum posiada nakrętki, które zabezpieczają perfumy przed niepożądanym wietrzeniem. Nasze perfumetki Yodeyma posiadają wyjątkowo wygodne pompki, które umożliwiają niezwykle szybkie skorzystanie z perfum i zaaplikowanie zapachu dokładnie w wybrany przez nas obszar ciała. Ich dodatkową zaletą jest także dbałość o szczelność samego flakonu, co pozwala na uniknięcie efektu zwietrzałego zapachu bez stosowania niewygodnej nakrętki.

Dla osób, które nie lubią dbać o trwałość perfum, a jednocześnie chcą korzystać z ich dobrodziejstw, zdecydowanie polecamy mniejsze flakony oraz perfumetki. Doskonale sprawdzają się także jako próbki zapachowe – pozwalają na obycie się z zapachem oraz podjęcie decyzji co do zakupu większego flakonu. Są także doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce mieć pod ręką porcję perfum idealną do odświeżenia się w codziennym, życiowym pędzie.

Artykuł partnera

https://www.mcportal.pl/jaki-typ-depilacji-wybrac/

https://www.mcportal.pl/makijaz-oczu-na-co-warto-zwrocic-uwage-kupujac-kosmetyki-do-oczu/

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal