RSS

Trendy w kolorach i teksturach tynków

W dzisiejszym dynamicznym świecie architektury i designu, tynki budowlane i tapety nie tylko pełnią…

Fulfillment service in Poland from Expansion-Fulfillment…

The role and benefits of logistics services Logistics is one of the most important elements…

Rysik do telefonu Samsung – gadżet…

Jednymi z uniwersalnych gadżetów do telefonu, które niezmiennie cieszą się popularnością, są rysiki. Czy…

Atrakcje w Karpaczu - dlaczego warto…

Planujesz event firmowy, ale nie wiesz, gdzie go zorganizować? Karpacz i okolica będą idealnym…

«
»

Pettsitters – zaopiekujemy się Twoimi pupilami, gdziekolwiek jesteś

  • Napisany przez:

Czasem zdarza się, że praca, przyjaciele czy krewni zakłócają naszą rozplanowaną  codzienność i musimy pędzić do innego miasta, kraju lub po prostu być nieobecni w domu przez kilka dni lub nawet tygodni z wielu powodów. W tym czasie twój czworonożny przyjaciel siedzi i wiernie czeka, aż wrócisz, aby pobawić się w swoje ulubione gry, wybrać się na spacer po parku przed pójściem spać i po prostu słodko zasnąć w twoich objęciach. Ale jeśli te idealne plany zostaną naruszone, będziesz musiał zabrać ze sobą zwierzę lub znaleźć kogoś, kto może się nim zająć w czasie twojej nieobecności. Czy już zdecydowałeś, z kim je zostawisz? Czytaj tu.

Wielu właścicieli zwierząt domowych doszło do wniosku, że dom tymczasowy jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, jeśli z jakiegoś powodu musisz nagle opuścić miasto lub kraj. Dom tymczasowy może trwać różną ilość czasu: od 1 dnia do kilku tygodni.

Nie wszyscy krewni lub przyjaciele będą mogli przyjąć  do siebie zwierzaka z wielu powodów (na przykład alergie na zwierzęta). W hotelach dla zwierząt domowych jest wiele zwierząt, więc nawet jeśli Twój pies lub kot będzie pod pełną opieką specjalistów, grozi to, że zwierzę szybko posmutnieje bez Ciebie i zacznie tęsknić. W tym przypadku na ratunek przychodzi dom tymczasowy. Oznacza to, że Twój kot lub pies będzie miał własnego opiekuna.

Co opiekun może zrobić dla kota lub psa?

  • podczas Twojej nieobecności opiekun może zabrać zwierzę do swojego domu lub może przyjść do Ciebie (lub na pewien czas się wprowadzić), aby zaopiekować się zwierzakiem;
  • wyprowadzać psa (a nawet kota) o zwykłej porze (kiedy zwykle robisz to sam);
  • karmić zwierzę zgodnie z jego zwykłym harmonogramem;
  • pomagać w szkoleniu.

Obecnie w tym nowoczesnym zawodzie odnalazło się wiele osób i z każdym dniem rośnie liczba miłośników zwierząt. Ale jeśli myślisz, że bycie opiekunem jest łatwe, to się mylisz. Spędza on dużo czasu z różnymi zwierzętami, ucząc je poleceń, opiekując się nimi, bawiąc się z nimi i próbując zastąpić właściciela, aż ten będzie mógł zająć się swoim pupilem. To jest również wysoki stopień odpowiedzialności – między właścicielem a opiekunem zostaje zawarta umowa, a w razie jakichkolwiek kłopotów opiekun będzie musiał odpowiadać za zwierzę.

Nie znalazłeś jeszcze swojego opiekuna na wakacje lub długą podróż służbową? Czas zwrócić się do Petsitters — serwisu zajmującego się wyprowadzaniem i opieką nad zwierzętami. Tutaj znajdziesz osobę, która pomoże Twojemu kotu lub psu przetrwać czasową nieobecność pana. Opiekun odda zwierzęciu całą swoją miłość i zaopiekuje się nim tak, aby zwierzę nie tęskniło za Tobą. A żeby wasza rozłąka przebiegła lżej, opiekun będzie Cię na bieżąco informować o życiu Twojego pupila: zadzwoni i opowie, jak mija dzień Twojego ukochanego psa lub kota, a także codziennie wyśle sprawozdania-reportaże ze zdjęciami i filmami. Petsitters to usługa, w której zawsze znajdziecie kogoś,  kto tymczasowo zaopiekuje się waszymi czworonożnymi przyjaciółmi.

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal