RSS

Znaczenie Proxies w Marketingu Cyfrowym

W dobie cyfryzacji marketing internetowy stał się kluczowym elementem strategii biznesowych. Aby skutecznie docierać…

Sztućce na prezent ślubny - czy…

Sztućce jako prezent ślubny to temat, który budzi mieszane uczucia. Z jednej strony, jest…

Reklama SEO dla Sklepu: Kompletny Przewodnik…

Wprowadzenie do reklamy SEO dla sklepu internetowego Reklama SEO to jeden z najskuteczniejszych sposobów na…

Szkło a porcelana – którą opcję…

Szkło czy porcelana – to dylemat, z którym często spotykają się osoby wybierające naczynia…

«
»

Lodówka Samsung Space Max – dobry wybór do niewielkiej kuchni?

  • Napisany przez:
Niezależnie od tego, jakich rozmiarów jest nasz dom lub mieszkanie, możemy być pewni jednego – tego miejsca z całą pewnością prędzej czy później braknie. Nasza rodzina z czasem się powiększa, a my praktycznie codziennie gromadzimy nowe rzeczy, które są potrzebne, ale zabierają nam cenne miejsce. Na całe szczęście istnieją rozwiązania, dzięki którym możemy odpowiednio wykorzystać dostępną przestrzeń – jedno z nich to lodówka Samsung Space Max. Czy takie urządzenie będzie dobrym wyborem dla osób, które żyją w małych mieszkaniach?

Czym jest lodówka Samsung Space Max?

Lodówka Samsung Space Max to rozwiązanie, które pozwoli nam zachować przestrzeń w domu i jednocześnie cieszyć się odpowiednio dużą chłodziarką. Samsung Grand Plus to lodówki o standardowych wymiarach, które dzięki wykorzystaniu technologii Space Max pozwalają zmieścić więcej produktów w swoim wnętrzu. Na czym polega ta funkcja?

Technologia Space Max opiera się na maksymalnym zwężeniu ścianek lodówki, dzięki czemu będzie się mogło zmieścić w niej zdecydowanie więcej rzeczy. Na pierwszy rzut oka Samsung Grand Plus to zupełnie zwykła lodówka – przynajmniej do momentu, kiedy nie spojrzymy wewnątrz.

Ścianki zapewnione dzięki technologii Space Max są na tyle cienkie, że pozwalają oszczędzić około 18 litrów przestrzeni w lodówce Samsung Space Max[1]. To świetna wiadomość dla każdego, kto potrzebuje większej lodówki od standardowej, jednak nie może sobie na nią pozwolić ze względu na miejsce.

Samsung Grand Plus – na co zwrócić uwagę przy wyborze lodówki?

Pamiętajmy o tym, że przestrzeń oferowana przez lodówkę może być kluczowa, jeśli chodzi o nasze wymagania i wygodę, jednak nowoczesne lodówki są w stanie zaoferować nam znacznie więcej niż tylko oszczędzanie miejsca. Przy wyborze lodówki warto zwrócić uwagę także na inne aspekty niż ergonomia – w jakie technologie powinna być wyposażona nowoczesna lodówka?

Zupełną podstawą jest tutaj technologia No Frost, która potrafi znacznie ułatwić odmrażanie lodówki. Każdą chłodziarkę trzeba raz na jakiś wyłączyć i odmrozić, a zbierający się w jej środku lód zdecydowanie nie ułatwi nam pracy. Technologia No Frost pozwoli nam oszczędzić sobie sporo pracy, gdyż zapobiegnie pojawianiu się szronu w naszej lodówce.

W dzisiejszych czasach każde urządzenie powinno być nie tylko nowoczesne ale i praktyczne. Pamiętajmy, że rozwiązania przyjazne dla środowiska są najczęściej przyjazne także naszemu portfelowi i mogą pomóc zaoszczędzić nieco pieniędzy na comiesięcznych rachunkach. Nie inaczej jest z technologią Twin Cooling, którą ma praktycznie każda lodówka Samsung Space Max. Ta funkcja czuwa nad tym, żeby nasza lodówka nadmiernie się nie nagrzewała podczas jej otwierania. Pozwoli to zachować odpowiednią świeżość produktów przy jednoczesnym niskim poziomie mocy.

Kwestia wyboru lodówki to indywidualna kwestia, natomiast każdy z modeli na rynku ma swoje wady i zalety. Jednakże niezależnie od naszych preferencji lodówka Samsung Space Max powinna się dobrze sprawdzić i pozwolić nam umieścić w niej dużo produktów bez utraty cennej przestrzeni.

 


[1] Technologia SpaceMax™ umożliwiła uzyskanie większej przestrzeni użytkowej wewnątrz chłodziarko-zamrażarki Samsung. Wyjątkowy i wysoko wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze. Wnętrze lodówki daje Ci teraz nawet o 18 l więcej pojemności do dyspozycji¹. A wszystkie parametry zewnętrzne pozostają bez zmian.*

*Porównując model RB38T600ESA/EF do modelu z serii RB5000 RB37J5000SA/EF.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal