RSS

Wirtualna rzeczywistość w efektywnych szkoleniach VR…

Wirtualna rzeczywistość to technologia, która pozwala przenieść wiele aspektów naszego życia do wirtualnego świata.…

Jak otworzyć sklep z produktami CBD?

Czy wiesz, jak w Polsce wygląda sytuacja prawna dotycząca CBD? Jeśli planujesz otworzyć swój…

Dlaczego warto kupować oprogramowanie na licencji…

Czym jest licencja ESD i dlaczego warto szukać oprogramowania sprzedawanego właśnie w tej formie?…

Darmowe terminale płatnicze. Pakiet korzyści za…

Terminale płatnicze to urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie działanie współczesnego przedsiębiorstwa. Usprawniają obsługę,…

«
»

Darmowe terminale płatnicze. Pakiet korzyści za 0 zł!

Terminale płatnicze to urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie działanie współczesnego przedsiębiorstwa. Usprawniają obsługę, zwiększają bezpieczeństwo transakcji i pozytywnie wpływają na wizerunek firmy. Teraz można otrzymać terminal za 0 zł. Jak to zrobić?

Transakcje bezgotówkowe nie są dziś niczym wyjątkowym. Za ich pomocą płacimy rachunki, zwracamy pieniądze znajomym, dokonujemy zakupów online. Transakcje bez gotówki stały się nieodłączną częścią naszej codzienności. Bez problemu możemy użyć karty płatniczej lub telefonu komórkowego w większości sklepów spożywczych, marketów budowlanych, restauracji i hoteli.

Niestety, wciąż jednak istnieją miejsca, w których jedyną możliwą formą płatności jest gotówka. Zdarza się to w przeważającej większości firm remontowo-budowlanych, przewozowych. Problem z płatnością bez gotówki zdarza się też np. w prywatnych gabinetach medycznych i rehabilitacyjnych.

Choć w Polsce blisko 250 tys. przedsiębiorców otrzymało darmowe terminale płatnicze wciąż nie wszyscy wiedzą o istnieniu programu Polska Bezgotówkowa.

Terminale płatnicze za darmo. Jak je otrzymać?

W Polsce działa program o nazwie Polska Bezgotówkowa. W jego ramach można nie tylko otrzymać darmowe urządzenie płatnicze, ale też być zwolnionym z opłat prowizji przez 12 miesięcy! Do programu przystąpiło już ponad 250 tys. przedsiębiorców, którzy korzystają łącznie z 350 tys. terminali płatniczych sfinansowanych w ramach inicjatywy.

Za pośrednictwem urządzeń zrealizowano już ponad 407 mln transakcji na łączną kwotę 21,6 mld złotych. Urządzenia działają w blisko 15 tys. miejscowości, a niemal połowa przypada na małe firmy z województwa mazowieckiego, śląskiego, wielkopolskiego, małopolskiego oraz dolnośląskiego.

Co trzeba zrobić by zostać uczestnikiem Polski Bezgotówkowej? Przede wszystkim należy wejść na stronę bezgotowki.pl i wybrać urządzenie dopasowane do potrzeb swojego przedsiębiorstwa. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie. Po przejściu weryfikacji kurier dostarcza urządzenie pod wskazany adres.

W ramach programu można wybrać terminale standardowe w wersji stacjonarnej bądź przenośnej, a także nowoczesne terminale typu smart. Po 12 miesiącach obowiązywania programu terminale smart przechodzą bezpłatnie na własność przedsiębiorcy. Koszt wynajmu urządzeń standardowych wynosi po tym czasie od 39 do 49 zł miesięcznie. Oba rodzaje urządzeń przyjmują płatności najpopularniejszymi kartami płatniczymi, a także płatności telefonem komórkowym i BLIK-iem. Co istotne, terminale smart wyposażone są w dodatkowe funkcje. Oprócz dotykowego ekranu i wytrzymałej baterii posiadają np. funkcję umożliwiającą przechowywanie elektronicznych potwierdzeń transakcji. Chcesz wziąć udział w Polsce Bezgotówkowej? Wejdź na https://bezgotowki.pl/oferta/ i dowiedz się więcej!

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal