RSS

Szkło a porcelana – którą opcję…

Szkło czy porcelana – to dylemat, z którym często spotykają się osoby wybierające naczynia…

Czym są jednorazowe e-papierosy? Sprawdź!

W ciągu ostatnich kilku lat jednorazowe e-papierosy zyskały ogromną popularność na całym świecie. Stanowią…

Czy leasing opłaca się firmom z…

Sektor MŚP w Polsce i na świecie bardzo intensywnie się rozwija. Aby testować nowe…

10 najważniejszych cech dobrego motocyklisty –…

Nie każdy ma predyspozycje do poruszania się motocyklem. Bezpieczna i komfortowa jazda jednośladem wymaga…

«
»

Aurero – najlepsza aplikacja webowa dla klinik i przychodni

  • Napisany przez:

Aurero – najlepsza aplikacja webowa dla klinik i przychodni

Zarządzanie klinikami lub przychodniami może wiązać się z wieloma trudnościami natury technicznej. Niekiedy są to wynikające z aktualizacji oprogramowania problemy związane z dostępem do systemu informatycznego, czasem niedopasowanie programu medycznego do aktualnych wymagań stawianych placówkom służby zdrowia, a nierzadko także związane z brakiem wiedzy na temat funkcjonalności danej aplikacji.

Profesjonalne oprogramowanie do zarządzania kliniką lub przychodnią powinno zakładać przeprowadzanie aktualizacji w sposób zdalny, bez wymuszania przerw w pracy jednostki, jak również na bieżąco zmieniać swoją funkcjonalność pod zmieniające się przepisy prawa. Co więcej, powinno być na tyle proste w obsłudze, aby mimo bogatej funkcjonalności, osoba nieprzeszkolona mogła szybko znaleźć wskazówki i z łatwością, samodzielnie korzystać z oprogramowania.

Takie właśnie jest Aurero – najbardziej kompleksowa aplikacja webowa dla klinik i przychodni.

Słów kilka o Aurero

Aurero to polskie oprogramowanie medyczne stworzone i rozwijane przez Medily – software house z polskim kapitałem. Aurero działa w formie aplikacji webowej – w przeglądarce. Tym samym nie wymaga instalowania.

Swoją rosnącą popularność zawdzięcza szerokiemu zastosowaniu spełniającemu potrzeby nawet najbardziej wymagających podmiotów medycznych. Wśród nich należy wskazać m.in.:

  • bogatą funkcjonalność, która w sposób kompleksowy zaspokaja potrzeby bieżącego funkcjonowania klinik i przychodni;
  • intuicyjny interfejs;
  • niezawodność i szybkość działania;
  • brak konieczności instalowania oprogramowania na urządzeniu – aplikacja działa na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu;
  • najwyższy poziom zabezpieczeń danych na rynku;
  • zdalne aktualizacje niezakłócające pracy danego działu lub pracownika;
  • profesjonalne wsparcie BOK oraz działu technicznego.

Czy kompleksowość musi oznaczać bylejakość? Oczywiście, że nie! Aurero jest najlepszym dowodem na to, że da się stworzyć kompleksowe oprogramowanie medyczne, z którego jednocześnie będą mogły korzystać wszystkie działy jednostki służby zdrowia – od rejestracji medycznej, przez personel medyczny, po dział marketingu, kadry, księgowość i magazyn.

Funkcjonalność Aurero

Aurero wyznacza trendy na polskim rynku oprogramowania dla placówek medycznych, m.in. poprzez rozbudowaną funkcjonalność. Niniejsze oprogramowanie jest w stanie zastąpić kilka programów naraz.

Aurero odgrywa istotną rolę w procesie obsługi pacjentów. Służy zarówno jako aplikacja do rezerwacji wizyt, jak również jako narzędzie do sprawnego uzupełniania danych i wystawiania e-recept i e-zwolnień w ramach funkcjonalności pn. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna (EDM). Znakomicie sprawdza się również w czasie pandemii, oferując możliwość prowadzenia teleporad w formie czatów, rozmów telefonicznych z ukrywaniem numeru przychodzącego oraz połączeń wideo.

Funkcjonalność Aurero obejmuje również specyfikę działalności poszczególnych specjalistycznych gabinetów. Co więcej, z Aurero korzystają również księgowi, pracownicy magazynu, personel medyczny, a nawet zespół HR i działu marketingu. Tym samym Aurero zasłużenie zapracowało sobie na dumne określenie „najbardziej kompleksowej aplikacji medycznej”, podkreślające jego kompleksowość i przydatność.

14 dni na sprawdzenie oprogramowania medycznego

Twórcy oprogramowania medycznego Aurero udostępniają możliwość skorzystania z bezpłatnego i niezobowiązującego 14-dniowego okresu próbnego. W celu aktywacji Aurero na okres próbny wystarczy wyłącznie wypełnić prosty formularz znajdujący się na stronie: https://aurero.com/poznaj-oferte/

Artykuł zewnętrzny

https://www.mcportal.pl/kolagen-do-picia-zalety-wady-oraz-efekty-stosowania/

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal