RSS

Agencja graficzna w Krakowie

Integralną częścią marketingu cyfrowego jest zaprezentowanie marki w najlepszy możliwy sposób, co oznacza, że…

Pettsitters – zaopiekujemy się Twoimi pupilami,…

Czasem zdarza się, że praca, przyjaciele czy krewni zakłócają naszą rozplanowaną  codzienność i musimy…

Doradca zawodowy online. Sprawdź korzyści!

Pandemia przyspieszyła wdrożenie świata online do naszej codzienności. Konsultacje online z psychologiem, home office,…

Lodówka Samsung Space Max – dobry…

Niezależnie od tego, jakich rozmiarów jest nasz dom lub mieszkanie, możemy być pewni jednego…

«
»

Jak zamówić sufit napinany?

  • Napisany przez:

Sufity napinane dają użytkownikom nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wystarczy zdecydować się na konkretny rodzaj i złożyć finalne zamówienie. Na szczęście nie jest to zbyt trudne, a zainteresowani nie muszą się martwić wypełnianiem wielu formalności. Napinany sufit to niepowtarzalna szansa na zamaskowanie rozmaitych nierówności, skosów i niedoskonałości. To właśnie z tego względu sięga się po nie w mieszkaniach oraz biurach.

Zamówienie sufitu napinanego – jak się za to zabrać?

Zamawiając sufity napinane w Warszawie warto rozpocząć od znalezienia wiarygodnej firmy. Dla osób, które nie posiadają w tym temacie żadnego doświadczenia może to być dość problematyczne. Nie obejdzie się bez sprawdzenia opinii innych użytkowników, tak aby na samym końcu porównać między sobą kilka różnych ofert.

Doskonałym przykładem może być firma Brilliance ceiling, która dba o swoich klientów na każdym kroku i nie zostawia ich samych w potrzebie. Wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail, a dzięki temu potencjalni klienci uzyskają wszystkie informacje na temat zamówienia i montażu sufitów napinanych. W ten sposób rozwieje się również własne wątpliwości, co do ceny takiej usługi. Co za tym idzie klienci będą w stanie przygotować się finansowo i nic ich nie zaskoczy. Następnie pozostaje zarejestrować się na bezpłatną konsultację i czekać na wykwalifikowanego inżyniera, którzy przyjedzie pod wskazany adres i dokona niezbędnych pomiarów.

Po wykonaniu powyższych czynności inżynier przejdzie do wyliczenia kosztorysu i złożenia końcowej oferty dla klienta (jeśli zajdzie taka potrzeba może ją też wysłać na podany adres e-mail). Jeśli potencjalny inwestor zaakceptuje ofertę, dochodzi do wpłacenia przedpłaty, a następnie stworzony projekt jest wysyłany do produkcji. Sufit jest gotowy w 3-5 dni roboczych. Później instalatorzy zajmują się jego fachowym montażem (do 2 dni).

Zamówienie sufitu napinanego – kogo może to zainteresować?

Zamówienie sufitu napinanego zainteresuje przede wszystkim te osoby, które:

  • chcą nieco odmienić/odświeżyć dotychczasowe wnętrza,
  • chcą zamaskować nierówności i niedoskonałości na ścianach oraz sufitach,
  • chcą mieszkać lub pracować w nowocześnie i komfortowo zaaranżowanych pomieszczeniach,
  • korzystają z pomieszczeń z niskimi stropami.

Cała procedura zamawiania sufitu napinanego nie jest zbyt skomplikowana oraz czasochłonna. Wystarczy skonsultować się z profesjonalistami, dogadać wszelkie szczegóły, poczekać na przedstawienie oferty (projektu) i przystąpić do prac montażowych.

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal