RSS

Rowery miejskie Warszawa: Praktyczny i ekologiczny…

Warszawa, stolica Polski, oferuje swoim mieszkańcom i turystom wygodny i ekologiczny sposób poruszania się…

Co warto wiedzieć o ugodach frankowych?

Problemy z kredytem we frankach ciągną się od lat. Nieuczciwe i bardzo krzywdzące dla…

Petsitters - zawsze zaopiekujemy się zwierzakiem…

Wielokrotnie zastanawiałeś się, komu powierzyć kota lub psa, jeśli musisz dokądś wyjechać. Nie jest…

Kolczyki dla dziewczynki ze złota lub…

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych dodatków, którym ozdabiamy swoje ciało. Są one jednak nie…

«
»

Nosidełko dla noworodka – zalety

  • Napisany przez:

Współcześnie stawiamy na to, co funkcjonalne i wygodne jednocześnie. Również nowocześni rodzice szukają rozwiązań, dzięki którym wychowywanie dzieci będzie łatwiejsze, a ich komfort życia utrzyma się na wysokim poziomie. Dlatego chętnie wybierają rozwiązania, które im w tym pomogą, a producenci oferują coraz ciekawsze produkty, o których poprzednie pokolenia mogły jedynie pomarzyć. Jednym z nich jest nosidełko dla noworodka od marki BeSafe – doświadczonego producenta wysokiej klasy fotelików samochodowych. Tym razem zadbali o możliwość przenoszenia śpiącego dziecka między autem a domem, bez konieczności wybudzania go z drzemki.

Wraz z przyjściem dziecka na świat wszystko w naszym życiu się zmienia. Musimy raz jeszcze ustalić życiowe priorytety, a z rzeczy bardziej przyziemnych – zadbać o logistykę następnych lat. Największym wyzwaniem staje się pierwszych kilka miesięcy, w których mamy pod opieką zupełnie bezbronną i nieporadną małą istotę. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest sięgnąć po artykuły, które ułatwią nam okres adaptacji w nowej, rodzicielskiej rzeczywistości. Warto wziąć pod uwagę m.in. nowe nosidło dla śpiącego dziecka. To inwestycja, która przekłada się na spokój dziecka i zadowolenie rodziców – umożliwia bowiem przenoszenie niemowlęcia pomiędzy samochodem a wózkiem czy łóżeczkiem bez konieczności wybudzania go ze snu. Wybudzone dziecko to najczęściej płacz i krzyk, a tego z pewnością młodzi rodzice woleliby uniknąć.

Nosidło Izi Transfer – zalety

Nowe nosidło dla dziecka 0-6 miesięcy powstało z myślą o wspieraniu młodych rodziców. Znacząco ułatwia przenoszenie śpiącego maluszka. Nie wymaga wybudzania maleństwa ze snu, który w ciągu pierwszych miesięcy zajmuje większość doby i może przytrafić się zarówno podczas spaceru, jak i jazdy samochodem. Nosidełko do noszenia dziecka Izi Transfer może być stosowane już od 1. dnia życia i sprawdza się nawet do 6 miesiąca – maksymalne dozwolone obciążenie to aż 9 kg. Warto podkreślić, że jest jedynym produktem dostępnym obecnie na rynku, który umożliwia zachowanie naturalnej krzywizny ciała dziecka, co jest niezbędne na tym etapie rozwoju.

Zadaniem nowego nosidełka dla noworodka Izi Transfer jest zapewnienie wygody w czasie codziennych czynności z dzieckiem. Daje możliwość sprawnego i przede wszystkim bezpiecznego przenoszenia malucha z fotelika w wybrane miejsce – do wózka, łóżeczka na matę. Rodzice mogą wykorzystywać je zarówno w samochodzie, jak i na zewnątrz. Nosidełko dla noworodka to olbrzymia ulga w pierwszych miesiącach – wyspane dziecko jest spokojne, a dorośli nie muszą martwić się o jego bezpieczeństwo.

Warto podkreślić, że nosidło Izi Transfer jest wykonane z lekkich i oddychających materiałów. Może być stosowane o każdej porze roku. Producent połączył pochłaniający wilgoć TENCEL oraz siatkę, len i bawełnę. To gwarancja zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa – takie połączenie jest przewiewne, ale i bardzo mocne. Rodzice doceniają elastyczny uchwyt, dzięki któremu nosidełko dla noworodka jest bardzo wygodne w transporcie.

Musisz wiedzieć, że nosidełko dla dziecka 0-6 miesięcy powstało w konsultacji z doświadczonymi fizjoterapeutami dziecięcymi. Ich wiedza pozwoliła uzyskać produkt, który dopasowuje się do naturalnej krzywizny ciała noworodka. Producent zadbał także o dodatkowe wsparcie znajdujące się blisko główki, czyli najbardziej narażonej na urazy części ciała. To nie tylko dodatkowa ochrona, ale również gwarancja wygody dla maluszka – dziecko czuje się dzięki temu otulone i bezpieczne, a to poczucie utrzymuje je w nieprzerwanym śnie.

Zanim producent zdecydował się wypuścić na rynek nosidło Izi Transfer, produkt przeszedł dokładne testy potwierdzające wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania. Rodzice zyskują więc pewność, że wybierają rozwiązanie z trwałych materiałów. Nosidełko dla noworodka pozytywnie przeszło test na upuszczanie, a Instytut TÜV przyznał mu dobrą ocenę bezpieczeństwa. Łączy więc w sobie wygodę, funkcjonalność i niezbędną jakość, dzięki której może być bez obaw wykorzystywane przez rodziców. Co istotne, produkt nie koliduje z uprzężą wewnętrzną fotelika. Nie przeszkadza więc w dokładnym jej odciągnięciu i zapięciu pasów, co również ma ogromne znaczenie w podróży samochodem z dzieckiem.

Materiał zewnętrzny

https://www.mcportal.pl/ponadczasowe-modele-wozkow-bebetto/

https://www.mcportal.pl/przyjazne-dla-srodowiska-podklady-do-przewijania-dzieci/

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal