RSS

10 najważniejszych cech dobrego motocyklisty –…

Nie każdy ma predyspozycje do poruszania się motocyklem. Bezpieczna i komfortowa jazda jednośladem wymaga…

Profil cienia z oświetleniem LED do…

Profil cienia z oświetleniem LED do podwieszanych sufitów: idealny wybór dla stylowego i efektywnego…

Prezent dla dziewczynki na Dzień Dziecka:…

Kiedy zbliża się Dzień Dziecka, każdy z nas szuka idealnego prezentu, który sprawi radość…

Trendy w kolorach i teksturach tynków

W dzisiejszym dynamicznym świecie architektury i designu, tynki budowlane i tapety nie tylko pełnią…

«
»

Ponadczasowe modele wózków Bebetto

  • Napisany przez:

Bebetto jest marką, którą od wielu lat znają polscy rodzice. Producent wypuścił na rynek wózki odpowiadające wszystkim potrzebom dzieci i ich opiekunów.

Powodów, dla których warto zainteresować się wózkami Bebetto jest wiele. Przede wszystkim są one bezpieczne i komfortowe. Jednak oprócz tego znajdziemy w nich mnóstwo innowacyjnych rozwiązań, jakie docenimy podczas wielu spacerów. Ponadto cechuje je modny i nowoczesny design. Jakie modele tej marki cieszą się największym powodzeniem?

Bebetto Vulcano

Wózki Bebetto bardzo często są wózkami wielofunkcyjnymi typu 2w1 – kupując jeden wózek, zyskujemy gondolę i wózek spacerowy, więc będziemy z niego korzystać często. Jednym z modeli 2w1 cieszących się od dawna powodzeniem, jest wózek Bebetto Vulcano. Dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Główną barwą tapicerki jest szary, który jest przełamany innym najczęściej żywszym kolorem dodającym wózkowi uroku. W przypadku funkcjonalności na uwagę zasługuje lekki stelaż i możliwość jego złożenia jedną ręką. Przednie koła są skrętne, co wpływa na wygodne manewrowanie. Ciekawą opcją jest możliwość przestawienia gondoli w taki sposób, by pełniła funkcję kołyski. Wózek można ustawić tyłem i przodem do kierunku jazdy.

Bebetto Holland

Równie funkcjonalny jest model Bebetto Holland. To także jest wózek 2w1, ma regulowaną rączkę pokrytą elegancką skórą ekologiczną. Przednie koła mają system pamięci kierunku DMS, a także system SAS odpowiadający za absorpcję wstrząsów. Koła są pompowane, na tylne koła jest hamulec centralny. W zależności od tego, po jakim będziemy jeździć podłożu, możemy zmieniać twardość zawieszenia. Wózek ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, regulowany podnóżek i odpinaną barierkę. Wózek ten jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Bebetto 42 For Two

Jeżeli spodziewamy się bliźniąt, to spójrzmy na przykład na model Bebetto 42 For Two. Jego stylistyka i kolory są nieco zbliżone do poprzednich modeli. Z tą różnicą, że tutaj mamy dwie gondole i dwa siedziska. Dzieci będą siedzieć jedno nad drugim, więc wózek nie będzie na chodniku lub ulicy zajmował dużo miejsca. Ponadto jego stelaż jest wykonany z lekkiego aluminium, co przy dwójce szybko przybierających na wadze maluchów, ma duże znaczenie. W przednich kołach znajduje się system DMS, ponadto koła te są obrotowe i wyposażono je w system absorpcji wstrząsów. Każde siedzisko ma swoją budkę przeciwsłoneczną i 5-punkowe pasy bezpieczeństwa.

Bebetto Nico Estilo

W odróżnieniu od poprzednich wózków Bebetto Nico Estilo jest wózkiem spacerowym. Zatem jeśli nasz maluch właśnie wyrasta z gondoli, ta propozycja będzie idealna. Wózek posiada szerokie i wygodne dla maluszka siedzisko, które można ustawiać zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, więc sprawdzi się przy małym bagażniku. Tapicerka ma filtr UV 50+, koła są pompowane i zwiększają amortyzację. Tak jak we wcześniej przedstawionych wózkach, tak i tutaj jest system SAS i system DMS. Wszystkie wymienione modele znajdziemy, przeglądając wózki dziecięce na Bobowózki.com.pl.

Materiał zewnętrzny

https://www.mcportal.pl/przyjazne-dla-srodowiska-podklady-do-przewijania-dzieci/

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal