RSS

Znaczenie Proxies w Marketingu Cyfrowym

W dobie cyfryzacji marketing internetowy stał się kluczowym elementem strategii biznesowych. Aby skutecznie docierać…

Sztućce na prezent ślubny - czy…

Sztućce jako prezent ślubny to temat, który budzi mieszane uczucia. Z jednej strony, jest…

Reklama SEO dla Sklepu: Kompletny Przewodnik…

Wprowadzenie do reklamy SEO dla sklepu internetowego Reklama SEO to jeden z najskuteczniejszych sposobów na…

Szkło a porcelana – którą opcję…

Szkło czy porcelana – to dylemat, z którym często spotykają się osoby wybierające naczynia…

«
»

Rewizje i włazy rewizyjne – czym są i gdzie je stosować?

  • Napisany przez:

Włazy i rewizyjne są niezastąpionymi elementami konstrukcyjnymi we wszystkich budynkach o charakterze przemysłowym. Znajdują zastosowanie m.in. w galeriach handlowych, halach, zakładach pracy, restauracjach czy też magazynach. Oczywiście bardzo duże znaczenie ma umiejętne dobranie dostępnych włazów. To właśnie dzięki nim uzyskuje się swobodny dostęp do kanalizacji i instalacji znajdujących się bezpośrednio pod posadzką. 

Włazy rewizyjne – najważniejsze informacje

Decydując się na właz rewizyjny z najwyższej półki, warto mieć świadomość tego, że największą popularnością cieszą się obecnie włazy wykonane ze stali nierdzewnej. To produkty charakteryzujące się wysokim stopniem wytrzymałości, trwałością, funkcjonalnością, długą żywotnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Alternatywą dla powyższej propozycji mogą być modele aluminiowe.

Właz rewizyjny powinien być dobrany do charakteru danego pomieszczenia. Jego powierzchnia może być wykończona w różny sposób, np. za pomocą:

  • płytek podłogowych,
  • terakoty.

Omawiane włazy składają się z kilku elementów: pokrywy, ramy oraz klucza do wyciągania. Warto wyposażyć się w kompletny zestaw od uznanego producenta, dzięki czemu oszczędzi się czasu i pieniędzy. Ciekawą propozycją są także nowoczesne włazy typu MULTI pozwalające na tworzenie ciągów prostych i łamanych.

Rewizje podłogowe – na czym się skupić i gdzie się je spotyka?

Odpowiednio dobrana rewizja podłogowa ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej zapewni użytkownikom maksimum satysfakcji oraz możliwość wieloletniego użytkowania. Przy wyborze rewizji warto kierować się tym, aby spełniała wszystkie obowiązujące wymogi sanitarne. Najpopularniejszym typem rewizji na współczesnym rynku jest rewizja płytowa składająca się z uszczelki (ochrona przed wodą), śrub mocujących, korpusu (zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami) i pokrywy (pełni funkcję przykrycia).

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażyć się w proste w montażu rewizje pod wypełnienie płytkami. Najważniejsze jest to, że zastosowana w nich uszczelka uchroni użytkowników przed nieprzyjemnymi zapachami z kanalizacji.

Jak widać, dobierając właz rewizyjny, należy bazować na kilku podstawowych parametrach oraz zdecydować się na produkty pochodzące renomowanych producentów. Nic dziwnego, że z takimi rozwiązaniami można się spotkać praktycznie na każdym kroku. Poza wspomnianymi galeriami handlowymi, magazynami czy też restauracjami są to również kawiarnie, zakłady produkcyjne oraz hale logistyczne.

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal