RSS

Ekspres ciśnieniowy czy automatyczny - który…

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się dwóm popularnym rodzajom ekspresów do kawy: ekspresom ciśnieniowym i…

Bezpieczny dom? Wymień zamek w drzwiach!

Bezpieczeństwo w domu to bardzo istotna kwestia dla każdego z nas. Jednym z kluczowych…

Na co zwrócić uwagę przy wymianie…

W sytuacji, gdy potrzebujemy wymienić zamek w drzwiach wejściowych, niezbędne jest zrobienie dokładnego rozeznania…

Komputer Pobiera Dużo Prądu: Mit czy…

W dzisiejszym świecie, komputer stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Używamy go do pracy,…

«
»

Mam długi, czy dostanę leasing?

  • Napisany przez:

W wielu przypadkach długi są ogromną przeszkodą w staraniach o uzyskanie leasingu na samochód. Warto jednak wiedzieć, że nie zawsze tak musi być. Czy można dostać leasing mimo posiadania długów?

Długi a leasing

O tym, że długi negatywnie wpływają na wniosek o leasing nie trzeba nikogo przekonywać. Tak jak banki sprawdzają zdolność swoich kredytobiorców przed udzieleniem im pożyczki, tak samo leasingodawcy przed zawarciem umowy z klientem dokładnie analizują stan finansów swoich potencjalnych leasingobiorców. Zarówno banki, jak i firmy leasingowe robią to w jednym i tym samym celu – chcą zabezpieczyć swoje interesy i upewnić się, że ich klient będzie w stanie spłacać swoje raty bez zakłóceń i opóźnień.

Firma leasingowa bierze pod uwagę różne czynniki. Przedsiębiorca może zostać sprawdzony pod kątem obrotów firmy. Firma leasingowa przy udzielaniu finansowania może także zweryfikować bazy dłużników, takie jak BIK, BIG czy KRD.

Czy oznacza to, że leasing dla zadłużonych jest czymś niemożliwym? Na szczęście tak nie jest. Niektóre firmy leasingowe udzielają leasingu również osobom, które mają w swojej historii finansowej słabsze okresy.

Kto korzysta z leasingu bez baz?

Taki leasing dla zadłużonych jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców – zarówno firm, jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, którzy posiadają złą historię kredytową, posiadają wpisy jako dłużnicy w bazach KRD, BIK i BIG, są obciążeni komornikiem lub mają zaległości w Urzędzie Skarbowym albo ZUS. Leasing dla zadłużonych to oferta dla wszystkich tych, którzy mają trudności z otrzymaniem leasingu ze względu na swoją przeszłość finansową, nawet jeżeli obecnie nie mają złych wyników lub ich perspektywy finansowe są dobre.

IFL – leasing dla zadłużonych

Osoby szukające leasingu bez weryfikacji baz wpisują w wyszukiwarkę hasła takie jak: „leasing dla zadłużonych” czy „leasing bez BIG”. To bardzo dobra metoda pozwalająca znaleźć wiele tego typu firm. Jedną z nich, z pewnością pozytywnie wyróżniającą się na tle konkurencji, jest IFL, czyli Internetowy Fundusz Leasingowy.

IFL charakteryzuje się ogromną elastycznością. Firma dopasowuje się do oczekiwań i potrzeb leasingobiorców. Na decyzje o udzielenie leasingu nie ma wpływu wpis leasingobiorcy w BIG czy KRD. Do każdego klienta IFL podchodzi indywidualnie. Firma obsługuje zarówno małe, jak i duże firmy, niezależnie od ich stażu, oraz osoby fizyczne. Cała procedura przebiega bardzo szybko, dzięki minimalizacji wszystkich formalności wyłącznie do tych niezbędnych.

Klienci IFL mają do wyboru trzy opcje leasingu. Pierwszą z nich jest leasing operacyjny. To jeden z najczęściej wykorzystywanych rodzajów leasingu. Dzieje się tak z powodu, iż niesie on niesie za sobą korzyści podatkowe. Raty leasingu mogą być w całości zaliczone do kosztów uzyskania przychodów, przez co u leasingobiorcy zmniejsza się podstawa opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Internetowy Fundusz Leasingowy oferuje leasing operacyjny od 10% wkładu własnego. Dostępne są w nim nawet 10-letnie samochody, a okres leasingowy wynosi od 24 do 60 miesięcy.

Drugą opcją jest leasing zwrotny. Polega on na zmianie prawa własności samochodu lub sprzętu w prawo do jego użytkowania. Za zaletę leasingu zwrotnego podaje się, to, że poprawia on płynność finansową przedsiębiorstwa. W Internetowym Funduszu Leasingowym leasing zwrotny jest udzielany na podstawie kwoty finansowania ustalanej indywidualnie. Dostępne są w nim nawet 6-letnie pojazdy, a okres leasingowy trwa do 4 lat. Internetowy Fundusz Leasingowy oferuje nie tylko leasing dla zadłużonych.

Trzecią opcją jest leasing konsumencki, którego oferta jest zbliżona do leasingu operacyjnego. Ponad to firma IFL sprzedaje również auta po leasingu.

Z aktualną ofertą na leasing oraz dostępnymi samochodami poleasingowymi od Internetowego Funduszu Leasingowego można zapoznać się:

  • odwiedzając stronę: https://iflsa.pl/
  • dzwoniąc pod numer: +48 575 202 626
  • pisząc e-mail na adres: biuro@iflsa.pl

Artykuł partnera

https://www.mcportal.pl/co-warto-wiedziec-o-ugodach-frankowych/

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal