RSS

Samodzielny wyrób wędlin

Własnoręcznie przygotowane wędliny to dobry wabik na klientów – warto zainwestować w odpowiednie urządzenia…

Czy sprowadzanie towaru z Chin się…

Chiny to jeden z największych producentów na arenie międzynarodowej. Dzięki rosnącej pozycji na świecie…

Przekąski, które są dobrym wyborem –…

Większość z nas lubi podjadać między posiłkami, kiedy patrzymy na film lub podczas spotkań…

Przyjazne dla środowiska podkłady do przewijania…

Maluszka przewija się w ciągu doby co najmniej kilka razy. Warto więc stworzyć w…

«
»

Polecane biuro nieruchomości w Żywcu

Znalezienie odpowiedniej nieruchomości do zakupu lub do wynajęcia, a także sprzedaż mieszkania lub domu mogą być bardzo stresujące i wymagają wielu przygotowań. By znacznie ułatwić sobie sprawę i wykluczyć wszelkie możliwe problemy, warto skorzystać z usług firmy Józef Kufel Nieruchomości – najlepszego na lokalnym rynku biura nieruchomości oferującego domy i mieszkania w Żywcu.

Dobry pośrednik = polecany pośrednik

Agencja nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości funkcjonuje od niemal 30 lat – przede wszystkim dzięki rzeszom bardzo zadowolonych klientów, którzy korzystają z usług firmy nawet wielokrotnie – przy kolejnych najmach lub transakcjach kupna-sprzedaży, a także polecają ją kolejnym osobom.

Znajomość rejonu

Kluczowym elementem wpływającym bezpośrednio na skuteczność agencji pośrednictwa w branży mieszkaniowej jest perfekcyjna znajomość rynku, na którym się porusza. Bez tego pracownicy biura nie będą w stanie ustalić adekwatnej ceny sprzedaży nieruchomości ani określić czasu potrzebnego na jej sfinalizowanie. Dlatego znacznie lepiej kontaktować się z biurem specjalizującym się w danym, konkretnym regionie, niż z biurem ogólnopolskim, czy o bardzo rozległym obszarze działania. Nawet jeśli na co dzień mieszkamy w Warszawie, Wrocławiu czy Krakowie, kupując mieszkanie w Żywcu, lepszą obsługę i pomoc znajdziemy właśnie w Żywcu.

Doświadczenie i kompetencje

Niezmiernie ważne w usługach związanych z obrotem nieruchomościami są kompetencje, których nie da się wyuczyć bez niezbędnego doświadczenia. Zawód pośrednika nieruchomości wymaga bowiem ogromnej wiedzy z zakresu wielu dziedzin – prawa budowlanego, prawa spadkowego, marketingu, bankowości, ubezpieczeń i wielu innych. Wiedza ta jest nabywana nie tylko w toku szkoleń pracowników, ale przede wszystkim z każdą kolejną zawieraną transakcją. Agencja nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości to jedna z najdłużej działających agencji w Polsce i najdłużej funkcjonujące biuro nieruchomości w Żywcu. Prowadzi ją licencjonowany pośrednik o uprawnieniach budowlanych i uprawnieniach państwowych dotyczących wyceny mieszkań i domów. Pracownicy zaś to nie tylko profesjonalni agenci, ale również doświadczeni doradcy ubezpieczeniowi i agenci kredytowi.

Wysoka jakość ogłoszeń oraz brak tajemnic

Dobre biuro nieruchomości potrafi zająć się każdym klientem indywidualnie i „dopieścić” każdą ofertę, dlatego też, by ocenić agencję, często wystarczy wejść na jej stronę i sprawdzić jakość, wygląd prezentowanych na niej zdjęć oraz sposób opisu poszczególnych mieszkań, domów czy działek. Istotne jest także, czy firma jest transparentna i czy agenci pracują w niej anonimowo czy pod swoimi nazwiskami. Biuro nieruchomości JKN nie ma niczego do ukrycia i personalia agentów są jawne, dostępne, a oferty oraz fotografie nieruchomości w Żywcu i okolicy wykonywane zawsze z najwyższą starannością.

Umowy na wyłączność

Dobrze jest wybierać biura, które podpisują umowy na wyłączność – świadczy to o tym, że dana agencja nie boi się pełnej odpowiedzialności za daną ofertę i potrafi sprzedaż/wynająć nieruchomość klienta, a nie tylko czekać na rozwój wypadków. Takim zaangażowanym i pewnym biurem jest właśnie agencja nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług JKN?

Często przy sprzedaży czy kupnie mieszkania lub domu pojawiają się silne emocje – zwłaszcza gdy w grę wchodzą duże sumy czy na przykład kwestie spadkowe. Tylko profesjonaliści potrafią mediować i negocjować w imieniu stron, a w efekcie zamknąć transakcję na korzystnych dla klienta warunkach. Agenci JKN przeprowadzają przez całą sprzedaż czy kupno – kompleksowo – od znalezienia odpowiedniego kontrahenta aż po przekazanie nieruchomości.

Żywieckie biuro nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości jest w stanie pomóc każdemu w sprzedaży, kupnie lub wynajmie domu czy mieszkania w Żywcu. Wybierając usługi biura, trafiają Państwo w dobre, kompetentne, skuteczne i uczciwe ręce. W nieruchomościach liczy się czas. Warto zatem nie zwlekać, tylko od razu przystąpić do kontaktu!

 

Józef Kufel Nieruchomości
al. Piłsudskiego 34/1
34-300 Żywiec
tel.: 33 860 05 55
e-mail: biuro@jkn.com.pl
www: www.jkn.com.pl

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal