RSS

Drobiazgi, które cieszą..czyli rzecz o akcesoriach…

Hokej jest tą  dziedziną sportu, gdzie dobry sprzęt odgrywa istotną role. Na wyposażenie zawodnika…

Materac kieszeniowy, kokosowy, czy lateksowy –…

Coraz bardziej doceniamy, jak ważny jest komfort spania oraz dobry wypoczynek. Nie chodzi tutaj…

Czym są kleje montażowe?

Rodzaje i zastosowanie Planujesz remont mieszkania? A może jesteś w trakcie budowy domu? Jednym z…

Higiena intymna mężczyzny – jak powinieneś…

Rzadko wspomina się o higienie intymnej mężczyzn, choć ten temat nie powinien być pomijany.…

«
»

Polecane biuro nieruchomości w Żywcu

Znalezienie odpowiedniej nieruchomości do zakupu lub do wynajęcia, a także sprzedaż mieszkania lub domu mogą być bardzo stresujące i wymagają wielu przygotowań. By znacznie ułatwić sobie sprawę i wykluczyć wszelkie możliwe problemy, warto skorzystać z usług firmy Józef Kufel Nieruchomości – najlepszego na lokalnym rynku biura nieruchomości oferującego domy i mieszkania w Żywcu.

Dobry pośrednik = polecany pośrednik

Agencja nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości funkcjonuje od niemal 30 lat – przede wszystkim dzięki rzeszom bardzo zadowolonych klientów, którzy korzystają z usług firmy nawet wielokrotnie – przy kolejnych najmach lub transakcjach kupna-sprzedaży, a także polecają ją kolejnym osobom.

Znajomość rejonu

Kluczowym elementem wpływającym bezpośrednio na skuteczność agencji pośrednictwa w branży mieszkaniowej jest perfekcyjna znajomość rynku, na którym się porusza. Bez tego pracownicy biura nie będą w stanie ustalić adekwatnej ceny sprzedaży nieruchomości ani określić czasu potrzebnego na jej sfinalizowanie. Dlatego znacznie lepiej kontaktować się z biurem specjalizującym się w danym, konkretnym regionie, niż z biurem ogólnopolskim, czy o bardzo rozległym obszarze działania. Nawet jeśli na co dzień mieszkamy w Warszawie, Wrocławiu czy Krakowie, kupując mieszkanie w Żywcu, lepszą obsługę i pomoc znajdziemy właśnie w Żywcu.

Doświadczenie i kompetencje

Niezmiernie ważne w usługach związanych z obrotem nieruchomościami są kompetencje, których nie da się wyuczyć bez niezbędnego doświadczenia. Zawód pośrednika nieruchomości wymaga bowiem ogromnej wiedzy z zakresu wielu dziedzin – prawa budowlanego, prawa spadkowego, marketingu, bankowości, ubezpieczeń i wielu innych. Wiedza ta jest nabywana nie tylko w toku szkoleń pracowników, ale przede wszystkim z każdą kolejną zawieraną transakcją. Agencja nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości to jedna z najdłużej działających agencji w Polsce i najdłużej funkcjonujące biuro nieruchomości w Żywcu. Prowadzi ją licencjonowany pośrednik o uprawnieniach budowlanych i uprawnieniach państwowych dotyczących wyceny mieszkań i domów. Pracownicy zaś to nie tylko profesjonalni agenci, ale również doświadczeni doradcy ubezpieczeniowi i agenci kredytowi.

Wysoka jakość ogłoszeń oraz brak tajemnic

Dobre biuro nieruchomości potrafi zająć się każdym klientem indywidualnie i „dopieścić” każdą ofertę, dlatego też, by ocenić agencję, często wystarczy wejść na jej stronę i sprawdzić jakość, wygląd prezentowanych na niej zdjęć oraz sposób opisu poszczególnych mieszkań, domów czy działek. Istotne jest także, czy firma jest transparentna i czy agenci pracują w niej anonimowo czy pod swoimi nazwiskami. Biuro nieruchomości JKN nie ma niczego do ukrycia i personalia agentów są jawne, dostępne, a oferty oraz fotografie nieruchomości w Żywcu i okolicy wykonywane zawsze z najwyższą starannością.

Umowy na wyłączność

Dobrze jest wybierać biura, które podpisują umowy na wyłączność – świadczy to o tym, że dana agencja nie boi się pełnej odpowiedzialności za daną ofertę i potrafi sprzedaż/wynająć nieruchomość klienta, a nie tylko czekać na rozwój wypadków. Takim zaangażowanym i pewnym biurem jest właśnie agencja nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług JKN?

Często przy sprzedaży czy kupnie mieszkania lub domu pojawiają się silne emocje – zwłaszcza gdy w grę wchodzą duże sumy czy na przykład kwestie spadkowe. Tylko profesjonaliści potrafią mediować i negocjować w imieniu stron, a w efekcie zamknąć transakcję na korzystnych dla klienta warunkach. Agenci JKN przeprowadzają przez całą sprzedaż czy kupno – kompleksowo – od znalezienia odpowiedniego kontrahenta aż po przekazanie nieruchomości.

Żywieckie biuro nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości jest w stanie pomóc każdemu w sprzedaży, kupnie lub wynajmie domu czy mieszkania w Żywcu. Wybierając usługi biura, trafiają Państwo w dobre, kompetentne, skuteczne i uczciwe ręce. W nieruchomościach liczy się czas. Warto zatem nie zwlekać, tylko od razu przystąpić do kontaktu!

 

Józef Kufel Nieruchomości
al. Piłsudskiego 34/1
34-300 Żywiec
tel.: 33 860 05 55
e-mail: biuro@jkn.com.pl
www: www.jkn.com.pl

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal