RSS

Kiedy wezwać elektryka na budowę domu?

Kiedy wezwać elektryka na budowę domu? Elektryk, czyli specjalista od różnego rodzaju instalacji, napraw i…

Znaczenie Proxies w Marketingu Cyfrowym

W dobie cyfryzacji marketing internetowy stał się kluczowym elementem strategii biznesowych. Aby skutecznie docierać…

Sztućce na prezent ślubny - czy…

Sztućce jako prezent ślubny to temat, który budzi mieszane uczucia. Z jednej strony, jest…

Reklama SEO dla Sklepu: Kompletny Przewodnik…

Wprowadzenie do reklamy SEO dla sklepu internetowego Reklama SEO to jeden z najskuteczniejszych sposobów na…

«
»

Rower trójkołowy rehabilitacyjny – idealny rower do rehabilitacji

  • Napisany przez:

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe – to doskonały wybór!

Rowery dla niepełnosprawnych występują w wielu wersjach modelowych i z różnym wyposażeniem. Można wybrać rower trójkołowy rehabilitacyjny z siedziskiem tradycyjnym lub siedziskiem fotelikowym. Występują w różnych wersjach napędu, i tak najczęściej spotykany jest napęd korbowy nożny oraz napęd korbowy ręczny czyli występujący w rowerach popularnie nazywanych handbike. Do wyboru w opcjonalnym wyposażeniu rowerów trójkołowych dla niepełnosprawnych jest możliwość zamówienia elementów stabilizujących nogi, ręce i tułów. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się przystawki do treningu stacjonarnego, które są wykorzystywane do „jazdy” w pomieszczeniach zamkniętych w miesiącach zimowych lub w czasie kiedy na zewnątrz pada deszcz.

Rowery dla niepełnosprawnych mają atrakcyjne ceny mimo że są produkowane na indywidualne zamówienie. Ich ceny nie odbiegają od rowerów tzw. produkcyjniaków w wersjach „cywilnych” ogólnie dostępnych. Największy wybór w atrakcyjnych, niskich cenach znajdą Państwo na stronie sklepu ZdrowaPolka.pl tj.: https://www.zdrowapolka.pl/category/rowery-dla-niepelnosprawnych

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami rowerów rehabilitacyjnych trójkołowych do których należą rowery typu tandem w wersjach z siedziskami za sobą i obok siebie, popularną odmiana są riksze rehabilitacyjne oraz rowery czterokołowe.

Sklep ZdrowaPolka.pl , sklep z wieloletnią tradycją w zaopatrywaniu w sprzęt do rehabilitacji oferuje bardzo bogaty asortyment rowerów trójkołowych rehabilitacyjnych oraz ich odmian wraz z dodatkowym wyposażeniem koniecznym do rehabilitacji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Rowery rehabilitacyjne z amortyzowanymi kołami bocznymi – do rehabilitacji i nauki jazdy.

Każdy zapewne pamięta, że dobrym sposobem na naukę jazdy jest zamontowanie bocznych kółek do roweru. Kółka takie pomagają utrzymać równowagę i sprawiają, że uczący się jeździć jest wspomagany w zachowaniu równowagi. Uczący się jeździć na rowerze człowiek czuje się również bezpiecznie wiedząc, że ma podpory. Rowery dla niepełnosprawnych posiadające boczne koła są alternatywą dla rowerów trójkołowych i jak widać dobre dla dzieci czy osób chcących się nauczyć. Zwykłe proste kółka można zastąpić kołami bocznymi z zastosowanymi amortyzatorami. Rozwiązanie takie powoduje, że z nazwy rower rehabilitacyjny staje się rowerem, który można doskonale wykorzystać do nauki jazdy dla każdego i w każdym wieku. Zastosowane amortyzatory powodują lepsze przyleganie bocznych kółek do podłoża i pozwalają zachować większą stabilność i pewność siebie rowerzysty. Rowery dla niepełnosprawnych dzieci z amortyzowanymi kołami bocznymi sprawdzą się doskonale w zastosowaniach dla dzieci wymagających takich rozwiązań z uwagi na trapiące je choroby jak również dla dzieci, które są zdrowe i chętne do zwykłej bardzo skutecznej nauki jazdy. W tym wypadku rowery rehabilitacyjne trójkołowe nadają się doskonale dla każdego. Rowery trójkołowe rehabilitacyjne występują w różnych wielkościach tj. dla dzieci, dla młodzieży i dla dorosłych. Można się zapoznać z nimi na stronie https://www.zdrowapolka.pl/rower-z-amortyzowanymi-kolami-bocznymi-dla-dzieci-od-3-lat.html

Rowery trójkołowe dla niepełnosprawnych dzieci – przez jazdę do zdrowia.

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe dla osób niepełnosprawnych są doskonałym urządzeniem do rehabilitacji fizycznej dla osób, które tego wymagają. Użytkownicy wiedzą, że rowery trójkołowe dla niepełnosprawnych wykorzystywane są przy różnych schorzeniach fizycznych ale także mają nieoceniony wpływ na psychikę osób rehabilitowanych. Kontakt z otoczeniem, przebywanie na świeżym powietrzu, przebywanie i obcowanie z innymi ludźmi, zachowanie bliskości z przyrodą to niepodważalne argumenty, które dowodzą słuszności zakupu i użytkowania rowerów trójkołowych rehabilitacyjnych. Osoby niepełnosprawne czy osoby wymagające rehabilitacji mając do dyspozycji rowery trójkołowe rehabilitacyjne mogą spełniać swoje marzenia, podnosić sprawność i kondycję fizyczną, nawiązywać kontakty towarzyskie. Najmłodsi użytkownicy wsiadając na rowery trójkołowe dla dzieci niepełnosprawnych poczują niebywałą frajdę z doskonałej zabawy oraz kontaktu z rówieśnikami. Rower trójkołowy rehabilitacyjny to gwarancja uśmiechu i zadowolenia dziecka. W sklepie ZdrowaPolka.pl jest dostępnych wiele modeli w różnych wersjach kolorystycznych z przeznaczeniem dla dziewczynek i chłopców.

Artykuł zewnętrzny

https://www.mcportal.pl/nosidelko-dla-noworodka-zalety/

https://www.mcportal.pl/rowery-miejskie-warszawa-praktyczny-i-ekologiczny-sposob-na-poruszanie-sie-po-stolicy/

https://www.mcportal.pl/na-szlaku-przygody-wszechstronne-mozliwosci-rowerow-gorskich/

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal