RSS

Znaczenie Proxies w Marketingu Cyfrowym

W dobie cyfryzacji marketing internetowy stał się kluczowym elementem strategii biznesowych. Aby skutecznie docierać…

Sztućce na prezent ślubny - czy…

Sztućce jako prezent ślubny to temat, który budzi mieszane uczucia. Z jednej strony, jest…

Reklama SEO dla Sklepu: Kompletny Przewodnik…

Wprowadzenie do reklamy SEO dla sklepu internetowego Reklama SEO to jeden z najskuteczniejszych sposobów na…

Szkło a porcelana – którą opcję…

Szkło czy porcelana – to dylemat, z którym często spotykają się osoby wybierające naczynia…

«
»

Pielęgnacja włosów w Bielsku-Białej

  • Napisany przez:

Włosy mają wyjątkowy wpływ na samopoczucie wielu kobiet. Piękne, zadbane kosmyki sprawiają, że czują się one pewniejsze siebie i atrakcyjne. Aby cieszyć się zdrowymi, lśniącymi puklami warto poddawać je zabiegom pielęgnacyjnym.

Nanoplastia – czyli bezpieczne prostowanie włosów

Nanoplastia jest zabiegiem fryzjerskim, który prostuje włosy. Po jej wykonaniu, włosy są gładkie, Iśniące, mocne i ładnie układające się. Ponadto, składniki aktywne zawarte w preparatach do nanoplastii nie obciążają włosów, dzięki czemu pasma są lekkie i miękkie, ale nie oklapnięte.

Efekty nanoplastii są widoczne gołym okiem zaraz po wykonaniu zabiegu i są długotrwałe – utrzymują się do 6 miesięcy. Nanoplastia jest polecana nawet dla włosów bardzo kręconych i niezdyscyplinowanych, ponieważ w czasie zabiegu w strukturę włosa wprowadzane są substancje aktywne, które niemal zmieniają jego kształt.

Nanoplastia często jest porównywana do keratynowego prostowania. O ile faktycznie efekt tych dwóch zabiegów jest podobny, o tyle różnią się one tym, że podczas keratynowego prostowania używana jest chemiczna substancja – formaldehyd, zaś nanoplastia prostuje włosy w oparciu o składniki organiczne, które są bezpieczniejsze. Z tego względu nanoplastia może być wykonywana też u kobiet w ciąży i karmiących.

Bixyplastia – głęboka regeneracja włosów

Bixyplastia to zabieg, który jest połączeniem prostowania włosów oraz ich głębokiego odżywienia. Bixyplastia sprawia, że włosy są lśniące i wygładzone. Wszystko to dzięki miksturze bogatej w składniki witaminowe, która wnika w strukturę w włosa i wypełnia puste przestrzenie w jego konstrukcji. Bixyplastia odżywia, nawilża i napełnia włosy witaminami, a to zaś sprawia, że są one gładkie, gęste i zdrowe. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do 5 miesięcy.

Botoks na włosy

Botoks na włosy to zabieg fryzjerski, którego zadaniem jest regeneracja włosa i wzmocnienie jego kondycji, a w konsekwencji widoczna poprawa wyglądu fryzury. Botoks na włosy polega na wtłoczeniu w pasma składników odżywczych, które uzupełniają ubytki między korą a otoczką włosa i odbudowują jego zniszczoną strukturę. Jest to zabieg odżywczy, z tego względu powinny zdecydować się na niego osoby, które mają matowe, osłabione, puszące się i szorstkie włosy. Po zabiegu, kosmyki są miękkie, elastyczne, gładkie i pełne blasku. Efekty są widoczne natychmiast po zakończeniu zabiegu i utrzymują się około 3 miesięcy.

Aby znaleźć w swojej okolicy salony wykonujące zabiegi botoksu na włosy najlepiej jest wpisać w wyszukiwarkę nazwę poszukiwanej usługi i region, np. „botoks na włosy bielsko”.

Pielęgnacja włosów – jaki salon wybrać?

Wspomniane powyżej zabiegi pielęgnacyjne na włosy są zabiegami profesjonalnymi. Oznacza to, że ich wykonanie musi zostać przeprowadzone w salonie przy użyciu specjalistycznych narzędzi i produktów. Warto zaznaczyć, że ich nieprawidłowe wykonanie może zniszczyć i uszkodzić włosy. Z tego względu tak istotne jest, aby salon kosmetyczny w którym mamy mieć zabieg, był miejscem o dobrej renomie.

Takim miejscem bez wątpienia jest Tagomago Hair w Bielsku-Białej znajdujący się przy ulicy Józefa Piłsudskiego. To miejsce, w którym główną misją jest pokazanie piękna kobiety poprzez perfekcyjne, zadbane włosy. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu pracowników oraz najwyższej jakości produktom, każda klientka może przejść prawdziwą metamorfozę, która wprawi w zachwyt nie tylko ją, ale i każdego, kto ją zobaczy. Pracownicy salonu stawiają na indywidualne podejście, dzięki czemu każda z klientek traktowana jest wyjątkowo, dzięki czemu zabiegi pielęgnacyjne są dokładnie dopasowane do potrzeb jej kosmyków.

Oprócz wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak botoks na włosy, nanoplastia, bixyplastia, Tagomago Hair jest również ekspertem od przedłużania i zagęszczania włosów. W salonie wykorzystywana jest metoda „na ciepło” przy użyciu keratyny i kerawaxu. Dzięki temu już w ciągu kilku godzin można uzyskać wymarzoną fryzurę, która wygląda estetycznie i bardzo naturalnie.

Z Tagomago Hair można skontaktować się:

  • telefonicznie: 791 941 399
  • mailowo: biuro@tagomagohair.pl
  • poprzez social media: Facebook i Instagram
  • wizytówkę na mapach Google:

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal