RSS

Szkło a porcelana – którą opcję…

Szkło czy porcelana – to dylemat, z którym często spotykają się osoby wybierające naczynia…

Czym są jednorazowe e-papierosy? Sprawdź!

W ciągu ostatnich kilku lat jednorazowe e-papierosy zyskały ogromną popularność na całym świecie. Stanowią…

Czy leasing opłaca się firmom z…

Sektor MŚP w Polsce i na świecie bardzo intensywnie się rozwija. Aby testować nowe…

10 najważniejszych cech dobrego motocyklisty –…

Nie każdy ma predyspozycje do poruszania się motocyklem. Bezpieczna i komfortowa jazda jednośladem wymaga…

«
»

Komputery poleasingowe do różnych zastosowań

  • Napisany przez:

Wiele firm wykorzystuje sprzęt poleasingowy od dawna, jest on też popularny wśród wielu nabywców indywidualnych. Komputery poleasingowe to bardzo szeroka grupa produktów. Mogą one w praktyce, wypełnić szereg ról w przedsiębiorstwie czy gospodarstwie domowym. Wspólny mianownik, jaki łączy wszystkie te urządzenia, to fakt, że jest to sprzęt biznesowy klasy premium. Odnowione po leasingu, takie komputery czy laptopy poleasingowe klasy A+, pracują i wyglądają praktycznie jak nowe. Stanowią więc znakomitą okazję zakupową, dla osób poszukujących wydajności i jakości wykonania w świetnej cenie. Nabywcy biznesowi docenią także fakt, że mogą nabyć taki sprzęt wraz z tanim, legalnym systemem operacyjnym. Program Microsoft MAR, umożliwia zakup licencji Windows 10 Pro czy Home dla komputerów odnowionych, w bardzo konkurencyjnej cenie.

Ultrabooki i lekkie laptopy biznesowe

Przenośne komputery poleasingowe, dostępne na przykład w Scrascom, występują w szeregu form i rozmiarów. Jednym z głównych czynników różnicujących, jest tutaj czas pracy na baterii. Ultrabook biznesowy, ma za zadanie przepracować cały dzień roboczy, bez podłączania zasilacza sieciowego. Takie laptopy, jak Lenovo X1 Carbon czy Dell XPS są bardzo drogie. Ich cena może przekraczać nawet 10000zł. Jako komputery poleasingowe możemy nabyć je, wraz z roczną gwarancją, często za mniej niż jedną częścią tej kwoty początkowej. Przyjemność z użytkowania takiego sprzętu z najwyższej półki, docenią nawet najbardziej wymagający nabywcy biznesowi. Bardzo lekkie, wykonane z najlepszych materiałów, ultrabooki to synonim komputerowego prestiżu i luksusu.

Komputery AiO czyli All-in-One

Szereg firm wybiera komputery poleasingowe, które łączą wszystkie swoje komponenty w obudowie monitora. Sprzęt taki, świetnie sprawdzi się na przykład na recepcji, gdzie mamy bardzo ograniczoną przestrzeń. Dodatkowo, niektóre z nich wyposażone są w ekran dotykowy. Przyda się on, gdy dane urządzenie obsługuje więcej niż jednego użytkownika. Będzie to świetny wybór dla komputerów współdzielonych, czy też obsługujących firmowy skaner czy drukarkę. Taki komputer można tez wykorzystać w domu, czy to do przeglądania Internetu, czy też do nauki zdalnej naszego dziecka. Jako sprzęt klasy biznes, ma on także możliwość późniejszej rozbudowy. Możemy w razie potrzeby, wymienić mu dysk SSD na większy lub dodać kość pamięci RAM.

Monitory i komputery poleasingowe

Jednostka centralna komputera biznesowego, z reguły umożliwia podłączenie dwóch lub więcej monitorów. Jako sprzęt poleasingowy, dostępne są także profesjonalne monitory komputerowe. W odróżnieniu od sprzętu konsumenckiego, są one wyposażone w wysokiej klasy matryce IPS. Często posiadają wygodną w użytkowaniu, funkcję obracania ekranu Pivot. Dzięki montażowi VESA, możemy taki monitor zamontować na wysięgniku lub przymocować do ściany w biurze. Monitory do pracy z grafiką, będą dysponować szeroką skalą odwzorowania palet kolorów sRGB i Adobe RGB. Zyskamy zatem profesjonalny sprzęt biurowy, ze znaczną redukcją kosztów jego zakupu.  Jeżeli z kolei interesuje nas potężna karta graficzna, powinniśmy sprawdzić komputery poleasingowe typu mobilna stacja robocza. Jak widać, jest to sprzęt praktycznie dla każdego.

Artykuł zewnętrzny

https://www.mcportal.pl/tlumaczenia-angielski-online-co-warto-wiedziec/

https://www.mcportal.pl/jakie-zalety-ma-najnowszy-macbook-pro/

https://www.mcportal.pl/jakie-zasady-nalezy-zachowac-podczas-druku-wizytowek/

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal