RSS

Tworzenie oaz zieleni w biurach: Zrewolucjonizuj…

W dzisiejszych dynamicznych czasach, w których przestrzeń pracy staje się miejscem interakcji, kreatywności i…

Ogrody wertykalne w biurze to dobry…

Nietrudno zauważyć, że wiele osób dochodzi do wniosku, iż ogrody wertykalne w biurze są…

Jak znaleźć profesjonalnego tłumacza angielskiego? Jakie…

Poszukiwanie profesjonalnego tłumacza angielskiego może być zadaniem wymagającym, zwłaszcza w dzisiejszym globalnym świecie, gdzie…

Nowoczesne Hale Tymczasowe: Doskonała Odpowiedź na…

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, elastyczność i zdolność do szybkiego dostosowania się do zmieniających…

«
»

Świąteczny hit na choinkę – bombki ręcznie robione

  • Napisany przez:

Gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, zastanawiamy się, na jakie dekoracje postawić, by wprowadzić do domu niezwykłą atmosferę. W szerokim wyborze ozdób dostępnych w sklepach czasem trudno jednak znaleźć coś niepowtarzalnego. W tym roku na Twojej choince mogą zagościć wyjątkowe szklane bombki choinkowe ręcznie robione. Dlaczego to tak istotne? Dowiedz się więcej na temat tych dekoracji!

Bombki polskiej produkcji

Czy wiesz, że Polska jest jednym z największych eksporterów ozdób na Boże Narodzenie? Bombki polskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem w Europie Zachodniej, Ameryce Północnej i Azji. W 2019 roku pod względem wartości eksportu znaleźliśmy się na trzecim miejscu, czyli tuż za Chinami i Niemcami. Wynika to z faktu, iż w Polsce wytwarza się ręcznie robione bombki choinkowe. Trafiają one na choinki na całym świecie! Po prześledzeniu rynku okazuje się, że przepiękne bombki wykonane w Polsce znalazły się między innymi w Tanzanii, Ekwadorze czy Tadżykistanie. Nie ma w tym nic dziwnego – zyskały one renomę produktu premium. Wszystko dzięki wykorzystaniu tradycyjnych metod ich wytwarzania. Co ważne, bombki z Polski trafiają za granicę od wielu lat. Szkło-Dekor z Piotrkowa Trybunalskiego od ponad siedemdziesięciu lat eksportuje bombki choinkowe na różne rynki i tak było już w latach pięćdziesiątych, kiedy ozdoby z tej fabryki sprzedawane były do Europy Zachodniej i Ameryki Północnej.

Nasze ozdoby świąteczne produkowane są tak, jak kiedyś, choć poprzez znacznie udoskonalone i unowocześnione metody. Najpierw ze szklanych rurek wydmuchuje się kształty. Następnie srebrzy się je od środka azotanem srebra, by nie były przezroczyste. Później nadaje się im barwne tło. Po wysuszeniu do pracy przystępuje cały zespół dekoratorów bombek. Wymaga to mistrzowskiej precyzji i wieloletniego doświadczenia w tym fachu. Wykorzystuje się farby, lakiery, brokaty i inne dekoracje, dzięki którym ozdoby choinkowe polskiej produkcji są tak zniewalające.

Bombki choinkowe ręcznie robione – gwarancja jakości

Szklane bombki ręcznie robione to synonim najwyższej jakości. Każda bombka powstaje dzięki zespołowej pracy artystów i rzemieślników specjalizujących się w tej wymagającej precyzji i kreatywności dziedzinie. To trudna praca, dzięki której choinka wygląda tak niesamowicie. Ręcznie malowane bombki choinkowe prezentują się fantastycznie w otoczeniu lampek, a światła delikatnie grają na ich kruchej powierzchni. Co ważne, taka bombka jest też niepowtarzalna. Nie ma dwóch takich samych – wszystkie szklane bombki, figurki i inne ozdoby choinkowe są wyjątkowe. Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na pełne magii i ciepła Święta, warto skorzystać ze sprawdzonych sposobów.

O takie ozdoby znacznie bardziej dbamy. Wielu z nas ma jeszcze w domach ręcznie robione bombki szklane z czasów swojego dzieciństwa. Wystarczy odpowiednio się o nie zatroszczyć poprzez odpowiedni sposób przechowywania, by prezentowały się znakomicie przez wiele lat.

Zadbaj o świąteczną atmosferę – postaw na szklane bombki

Bombki choinkowe wytwarzane ręcznie to jedne z najbardziej cenionych dekoracji na czas Bożego Narodzenia. Jest to też sprawdzony sposób na wprowadzenie do domu niepowtarzalnej atmosfery. Takie ozdoby przypominają nam o świętach naszego dzieciństwa, kiedy życie było beztroskie. Ważny jest też sposób wytwarzania bombek szklanych. Powstają dzięki zespołowej, wymagającej pracy wielu ludzi. Warto docenić niezwykły fach, który jest potrzebny do wykonywania tych zadań. Co istotne, w przypadku szklanych ozdób dużo łatwiej będzie Ci znaleźć bombkę z idealnym wzorem. Takie fabryki nie podążają ślepo za bieżącymi trendami, a czerpią inspiracje z różnych źródeł. Inaczej jest w przypadku wytwórni masowych, które stawiają na jednoznacznie modne wzory bombek.

Szkło-Dekor – szklane bombki choinkowe od pokoleń

W naszej fabryce bombek znajdziesz niepowtarzalne ozdoby szklane produkowane nieprzerwanie od ponad siedemdziesięciu lat. Stawiamy na efektowne wzornictwo, w którym nowoczesność spotyka się z tradycją. Co więcej, możemy zaproponować wycieczkę po naszej linii produkcyjnej, podczas której zobaczysz, jak powstaje każda bombka i jak tworzymy magię Świąt każdego dnia! Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Materiał zewnętrzny

https://www.mcportal.pl/alkohol-na-prezent-jaki-wybrac/

Polecane

Popularne

Serwisy

MCportal